عنوان
متن تست

استمپ آسفالت ( آسفالت سنگفرشی - Stamp Asphalt )

در فرایند شکل‌گیری فضاهای زیستی، ارتباط فضایی بین دو مکان بجز حرکت انسان توسط دوچرخه و ماشین انجام می گیرد.
باتغییر رویکرد مدیریت شهری از نگرش سواره محور به پیاده محور در دهه‌های اخیر در سطح جهان و ایران، به محدوده‌های ویژه پیاده و پیاده‌راه‌ها توجه بیشتری صورت می‌گیرد که نتایج آن در کلانشهرها در حال تبلور است بنابراین در برنامه‌ریزی، طراحی، اجرا ونگهداری این فضاها دقت نظر بیشتری صورت می‌گیرد.
کفپوش‌ها وسنگفرش‌ها در این محدوده‌ها، شاخص‌ترین مبلمان و اثاثه شهری محسوب می‌شوند که باید بتوانند علاوه بر باز گذاشتن طراح در ارایه طرح‌های بهتر، مقرون به‌صرفه بوده ودوام مناسبی در زمان بهره‌برداری داشته باشند.
شرکت شیمی ابزار با تجربه فعالیت در زمینه‌های فنی ومهندسی در ایران، توانست برای پاسخ به این نیاز در فضاهای باز بویژه فضاهای عمومی شهری نمایندگی فروش محصولات شرکت IPC که از تولیدکنندگان باتجربه در صنعت زیباسازی شهری و راه سازی در اروپا می باشد را اخذ نمود. 

همچنین سعی نمود با ایجاد خط جدید اجرایی و با ترکیب فن آوری های انعطاف پذیرجدید، با استفاده از همان آسفالت معمولی، منظری زیبا و مقرون به صرفه تر از ترکیب سنگ و آجربر روی سطوح آسفالت ایجاد نماید و چشم انداز زیبایی از نظر بصری در فضای شهری خلق کند.
برپایه نگرش مدیریت این شرکت، تبادل نظر و بهره‌ گیری از توان تخصصی داخلی وارتقای این محصولات در دستور کار قرار گرفته است که برگزاری نشست ها وکارگاه‌های کارشناسی ومدیریتی و حضور درنمایشگاه‌های مرتبط در سالیان اخیر ازجمله این موارد است.

لازم به ذکر است هدف اصلی از عرضه این محصولات ایجاد فضایی زیبا و پایدار و مناسب برای هر بودجه و مکان است.
این محصولات در سطح بین المللی مورد استفاده قرارگرفته است که بیشتر از 10میلیون متر مربع آن در بیش از 40کشور مطرح در جهان بهره برداری شده اند که با استقبال کارشناسان فضای باز شهری زیادی همراه بوده است.
مجموعه فن آوری استریت پرینت، دوراترم و لوگوترم از محصولات IPC که درآن ها محدودیتی در طراحی و انتخاب رنگ برای بهسازی و زیباسازی وجود ندارد برای پروژه های مختلف مورد بهره  برداری قرار گرفته است .
آسفالت سنگفرشی یا استمپ آسفالت نوعی سنگفرش یا آجرفرش با استفاده از آسفالت میباشد که توسط فن آوری جدید و آسفالتهای نوع خاص و پلیمری و مقاوم ، قابلیت اجرا جهت محوطه سازی فضاهای باز دارد .

این تکنولوژی جهت زیباسازی محوطه های باز عمرانی و فضاهای شهری جهان مورد استفاده قرار گرفته که بعنوان کفپوش فضای باز ، سنگفرش و آجرفرش جهت محوطه سازی ، مقاومت و ویژگیهای بسیار بالاتری نسبت به محصولات متداول از خود نشان داده است .

فن آوری نوین اجرایی که شامل ایجاد طرح های هندسی مانند سنگ فرش، آجرفرش و طرح های متنوع دیگر بصورت مستقیم بر روی سطوح آسفالت برای زیباسازی شهری اعم از مسیرهای ماشین رو و پیاده رو می شود، این فن آوری از قدرت انعطاف و اصطکاک فوق العاده ای برخوردار است و از نظر اجرایی و دوام مقرون به صرفه است. همچنین استریت پرینت قابلیت نامحدود به طراح و مجری برای استفاده از طرح های مختلف به همراه رنگ های متنوع می دهد.


مزایای اجرای استمپ آسفالت ( آسفالت سنگفرشی )

• دارای طرح ها و رنگ های بسیار متنوع
• تکنولوژی کاملاً پیشرفته در اجرا و لذا کاهش هزینه های اجرایی
• جلوگیری از رشد علف های هرز و آسیب های احتمالی هنگام عبور ماشین آلات برف روب و ...
• امکان انتخاب‌های بیشتر به طراحان و مجریان
• ارزان‌تربودن نسبت به محصولات مشابه
• ترمیم راحت و نیز پوشش پلیمری مناسب برای استحکام بخشیدن به آسفالت زیرین
• مقاومت فشار زیاد در برابر بارهای ترافیکی سنگین نسبت به سنگ
• مقاوم دربرابر یخ زدگی و شن زدگی به دلیل داشتن مواد ترمو پلاستیک

کاربردها
• بهسازی فضای شهری با اجرا در مسیرها و معابر عمومی، خطوط عابرپیاده، زیباسازی میادین، پارک ها، فضاهای فرهنگی و گردشگری( هتل ها، موزه ها، مکان های ورزشی، آموزشگاه ها، مهدکودک ها و زمین های بازی کودکان )
• مسیرهای ویژه اتوبوس، مترو ودوچرخه سواری
• شهرک های مسکونی و محوطه سازی ویلا
• فضاهای ورودی و خروجی و پارکینگ های ساختمان های دولتی و غیردولتی
• محل توقف موقت ( پارک حاشیه ای )


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/streetpr/public_html/lib/html_entity_decode_php4.php on line 306

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/streetpr/public_html/lib/html_entity_decode_php4.php on line 307

عنوان
متن تست