عنوان
متن تست

لوگوترام

تکنولوژی حرارت دهی پیشرفته IPC توان آن را می دهد که سطوح بزرگ از مواد پلیمرهای اکریلیکی اصلاح شده با اپوکسی و یا مواد ترموپلاستیک بدون آسیب، داغ شده و در سطوح افقی کارگذاشته شود بنابراین طرح، لوگو و علامت های مختلف در سطح آسفالت اجرا می‌شود.
تکنولوژی لوگوترم برای جانمایی علایم و تجهیزات ایمنی و هشداردهنده در راه های اصلی، بزرگراه ها و آزادراه¬ها کاربرد عمده ای دارد چرا که مواد محصولات IPCبا توجه به کیفیت و خاصیت ضد آسیب پذیری و استقامتی که دارند از هرگونه لغزندگی خودرو و عابرپیاده در زمان بارندگی و یخ زدگی ایمن می باشند و مناسب ترین راه حل برای جاگذاری این علایم خاص هستند.

لوگوترام

یکی از ویژگی های منحصربه فرد کاربرد این محصول درفضای کلانشهرها، سامان دهی زواید بصری شهری باحذف خطوط ترافیکی مخدوش شده و تابلوهای تبلیغاتی مزاحم و نیز پیاده مداری تبلیغاتی تجاری با ایجاد لوگوهای تبلیغاتی افقی می باشد.


مزایای استفاده از لوگوترم

• مقاومت زیاد در مقابل ترک خوردگی و همچنین عبور و مرور ترافیکی خودروهای گوناگون.
• قابلیت شبرنگ گونه مواد ترموپلاستیک برای مشخص نمودن هرچه بیشتر طرح در هنگام شب.
• ایمن بودن برای عابران به دلیل غیرلغزندگی
• توان اجرای رنگ و طرح کاملاً منطبق با طراحی
• چند تصویر از داخل وخارج


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/streetpr/public_html/lib/html_entity_decode_php4.php on line 306

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/streetpr/public_html/lib/html_entity_decode_php4.php on line 307

عنوان
متن تست